Využíváme superkvalitní stany značky Lotus Belle od britské designérky Harriet Seddon, která si vytvořením těchto stanů splnila svůj životní sen. Jedinečný design je atraktivní na pohled a zároveň je vysoce funkční jak z hlediska využitelného prostoru, tak nízkých nároků na manipulaci se stanem a jeho přepravu. Její modely definovaly glamping (nejen) ve Velké Británii a změnily pojetí festivalového VIP ubytování.

Stany Lotus Belle mají kruhovou podlážku o průměru 4 nebo 5 metrů. Sestávají se z podlážky, stěnové části a střechy. Jsou vyrobeny z nepromokavé bavlněné plachtoviny o gramáži 360g/m2 ošetřené proti plísním a splňující evropské protipožární směrnice. Podlážka je vyrobena z 540 g/m2 silného PVC. Stan vám půjčíme se vším, co potřebujete – včetně kolíků, středové tyče, vypínacích šňůr a dokonce i kladiva na zatloukání kolíků!

Zvládnu stan postavit sám? Vejde se do auta? Kolik se do něj vejde lidí? Podívejte se na časté otázky.

Co si od nás můžete zapůjčit:

  • model Hybrid s průměrem podlahové plochy 5 m. Má jedny dveře a dvě okna, všechny jsou opatřeny sítěmi proti hmyzu (okna pak mají navíc ještě průhlednou PVC vrstvu). Pěti metrový Lotus je o 56 % větší než 4 m verze.
  • model Stargazer s průměrem 4 m. Stan má dvoje dveře a dvě okna a ve střeše 360 ° průhledných panelů, srkze které můžete pozorovat noční oblohu. Okna a dveře jsou opatřeny sítěmi proti hmyzu (okna pak mají navíc ještě průhlednou PVC vrstvu).
  • Outback Deluxe – 5m stan se dvěma východy a dvěma okny, vše opatřené sítěmi proti hmyzu.

Obchodní podmínky