Model Stargazer má všechny vlastnosti stanu Hybrid, ale navíc ještě průhledné panely ve střeše střechu. To vám umožní užít si veškerého komfortu Lotus Belle a zároveň pozorovat hvězdné nebe nad hlavou.

Stan se nejlépe hodí pro místa bez světelného znečištění a ocenění jej nejen fanoušci astronomie. Hvězdářský model Lotus Belle přišel po mnoha a mnoha přáních, aby konečně vznikl stan, ve kterém bude možné pozorovat noční oblohu. I ve dne vás ale potěší výhled na modré nebe či zelené stromy.

Stan má 360° průhledných panelů pod vrcholkem střechy. Toto umístění zajišťuje nejlepší pohled na nebe a zároveň zachovává soukromí uvnitř stanu. U tohoto modelu navíc najdete zacvaknutelné závěsy, kterými můžete v případě potřeby průhledné panely zevnitř zakrýt.

Model Stargazer má dva vchody (naproti sobě). Dveře se dají uzavřít jak plátěnými dveřmi, tak sítí proti hmyzu. Okna mají tři samostatné vrstvy – plátěnou srolovatelnou okenici, průhledná PVC okna na zip a za nimi ještě síť proti hmyzu.

Pro zajištění co nejlepšího klimatu ve stanu má model Hvězdář velký větrací otvor ve střeše. Podlážka je spojena se stěnami stanu suchým zipem, což vám zaručí, že všichni nezvaní hmyzí návštěvníci zůstanou venku.

Kruhová podlážka stanu má průměr 4 metry. Stan lze postavit i v jednom člověku, a to za cca 30 minut. Rozměry sbaleného stanu jsou 115 cm x 35 cm x 40 cm, hmotnost: 57,5 kg. Pro vztyčení stanu včetně šňůr potřebujete kruh o průměru 7 m, výška stanu je 3,1 m. Další specifikace viz níže.

 

Specifikace:

materiál stanu: bavlněné stanové plátno 360 g/m2
barva: přírodní krémová
podlážka: PVC 540 g/m2
ošetření stanu: ošetřeno proti plísním, houbám, impregnováno, splňuje protipožární směrnice EU

průměr podlážky: 4 m
průměr stanu ve výšce pasu: 4,5 m
pro postavení potřeba (vč. vypínacích lan): 7 m
středová tyč: 3 m, skládací na tři části, dřevo, hliníkové spoje
výška stanu u stěny: 1,72 m
Celková výška stanu: 3,1 m
konstrukční tyče: potažená ocel, skládací
další příslušenství: dvě sady kolíků, vypínací šňůry, patka pro tyč, kladivo

dveře: 2
síť proti hmyzu ve dveřích: ano

okna: 2
průhledná PVC okna: ano
síť proti hmyzu v oknech: ano

spojení podlážky a stěn: suchý zip
průhledné panely ve střeše: ano

Rozměry sbaleného stanu:115 cm x 35 cm x 40 cm
Hmotnost: 57,5 kg

Vztyčený stan (bez vypínacích šňůr): 400 cm x 400 cm x 310 cm
Vztyčený stan (včetně vypínacích šňůr): 700 cm x 700 cm x 310 cm

Obchodní podmínky