Z čeho jsou stany vyrobeny?

Stany Lotus Belle jsou vyrobeny z bavlněné plachtoviny o gramáži 360g/m2, jsou impregnovány, ošetřeny proti plísním a splňují evropské protipožární směrnice. Podlážka je vyrobena z 540 g/m2 silného PVC. Váš stan dostanete se vším, co potřebujete – včetně podlážky, kolíků, středové tyče, vypínacích šňůr a dokonce i kladiva na zatloukání kolíků!


Je vodotěsný?

Ano.


Kde si můžu stan prohlédnout?

Zavolejte na telefonní číslo 603 863 351 a domluvte si osobní ukázku v Brně.

Nebo nás navštivte během našeho turné! Během léta budeme se stany cestovat po České republice, aktuální informace budeme zveřejňovat na našem Facebookovém profilu.


Kolik místa budu potřebovat pro postavení stanu?

V ideálním případě potřebujete prostor o průměru 7,5 m pro umístění 4m stanu, nebo 8,5 metru, abyste mohli vztyčit  5m stan (počítáno včetně prostoru pro vypínací šňůry).  Vhodným místem pro stan je větší zahrada nebo louka, své místo najde i v kempech nebo na festivalech.

Vejde se mi stan do kufru od auta?

Ano! Konečně je tady luxusní stan, v podstatě jurta, se kterou můžete normálně cestovat v obyčejném autě! Složený stan měří max. 110 cm x 40 cm x 40 cm (4m modely) nebo 128 x 40 x 40 (u 5m modelů). Pokud je stan sbalený v banánobalu (který obsahuje stěnovou část stanu včetně již vložených tyčí), je třeba počítat s jeho délkou cca 2 m.

Zvládnu si stan odnést od auta na místo sám?

Ano, pokud jste silák. Pokud ne, budete potřebovat ještě jednoho pomocníka. Modely s půrměrem 4 m jsou ve dvou taškách 30kg a 25kg, 5 m stany pak 30kg a 36kg.

Jak dlouho trvá stan postavit?

Zde vidíte osmiletého syna britské designérky stanů Lotus Belle Harriet Seddon, který staví 20 minut sám a poprvé 4m model stanu. Ano, používá „Banánobal“ obal, což znamená, že tyče jsou již ve stěnách stanu. Bez něj by to trvalo asi 40 minut. Sbalení stanu obdobně (30 – 40 minut).

Jak se stan staví?

Stan si můžete nechat postavit od nás, ale zvládnete to i sami. Ke stanu vždy dostanete laminované obrazové pokyny, které vám pomohou s montáží (a demontáží) krok za krokem. Můžete nám také kdykoli během stavění zavolat a my vám poradíme po telefonu.

Video tutoria: https://www.youtube.com/watch?v=PfhZ_lyt2so

Mohu si ve stanu zatopit v kamnech? Jak je to s otvorem pro kouřovod?

Ano, ve stanu si můžete zatopit za pomocí vhodného modelu kamínek. My máme k dispozici přenosná kamínka Frontier, která jsou doporučena přímo výrobcem stanů. Upozorňujeme, že topení je vždy na vlastní nebezpečí.

Obchodní podmínky